Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.05 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 5900346957257
Producent: FURORA YARNS

Materiał: 89% Alpaka, 11% Nylon
Waga/długość motka: 50 g = ok. 250 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 4-5 mm

Pielęgnacja: Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko

Made in: Peru

Fantastyczna, szlachetna wełna typu boucle z alpaką. Pętelki nadają dzianinie struktury i niepowtarzalnego efektu. Dzięki temu, że jest cienka nadaje się do łączenia z innymi nitkami.

Niespotykana miękkość. COCO to stała kolekcja Furory dla najbardziej wybrednych dziewiarek. Idealna na druty 4-5 mm. W 50g znajduje się 250m. Na sweter w rozmiarze M wystarczy 4-5 motków.

 

Jakość tej włóczki potwierdzona jest szeregiem następujących certyfikatów:

RAS - responsible alpaca standard - Certyfikat odpowiedzialnej hodowli alpak

Traceable Alpaca - Certyfikacja systemu identyfikowalności włókien alpaki aż do punktu pochodzenia

Oeko Tex Step - Certyfikat akredytujący zrównoważoną produkcję tekstyliów. Gwarantuje ustanowienie procesów z poszanowaniem środowiska naturalnego i optymalnych warunków pracy.

Oeko Tex Standard 100 Class 1 - Certyfikacja wyrobów tekstylnych potwierdzająca NIE uwzględnienie w nich substancji szkodliwych dla zdrowia. Gwarantuje bezpieczne stosowanie produktu w kontakcie z dziećmi.

Interwool Labs - Certyfikat akredytujący metody naszego laboratorium w zakresie badania długości włókien i pomiaru średniej średnicy włókien wełnianych zgodnie ze standardami IWTO.

OEA - AUTHORIZED ECONOMIC OPERATOR, PERU -  Certyfikacja zgodności ze standardami bezpieczeństwa i dobrych praktyk w międzynarodowym łańcuchu dostaw towarów.

CARBON. FOOTPRINT PERU - Certyfikacja organizacji przez państwo peruwiańskie w zakresie ich zaangażowania w redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Polecamy